آقای رییس جمهور
به امید طلوع دیگر
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی:
معلمان خانم با چادر مشکی سر کلاس تدریس نکنند/ آموزش و پرورش سایت خنده ایجاد کند

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی از مسئولان آموزش و پرورش خواست تا سایت خنده حلال و حکیمانه ایجاد کنند.

خبرگزاری فارس: معلمان خانم با چادر مشکی سر کلاس تدریس نکنند/ آموزش و پرورش سایت خنده ایجاد کند

، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در نخستین روز از اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که امروز در سالن همایش های رازی تهران در حال برگزاری است، خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: خوشحالم که آقای حاجی بابایی برای ریاست جمهوری ثبت نام نکردند و بدانند که راه بهشت و جهنم از مسیر آموزش و پرورش است؛ اگر دانش آموز را خوب تربیت کنید به بهشت می روید و اگر بد تربیت کنید به جهنم می روید.

وی به وضعیت نهضت سوادآموزی اشاره کرد و گفت: درگذشته وضعیت شناسایی بیسوادان در کشور مانند درخت توت بود؛ بعد از یک مدتی مانند درخت انار شد و اکنون مانند درخت توت است و شناسایی بیسوادان خیلی سخت شده است.

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در بخشی از سخنانش به وجود 100 هزار مدرسه در کشور اشاره کرد و ادامه داد: اگر مدیران این مدارس با دانش آموزان خود ارتباط خصوصی برقرار کرده و با آنها دوست باشند، خیلی از مشکلات حل می شود.

وی درباره معلمان خانم در مدارس اظهار داشت: به معلمان خانم بگویید با چادر مشکی سر کلاس نروند بلکه چادر مشکی برای رفت و آمد در خیابان است؛ بنده خودمم هر روز عبای سیاه نمی پوشم.

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با بیان اینکه گاهی بچه ها را بخندانید، خطاب به مسئولان آموزش و پرورش درخواست کرد که یک سایت خنده حلال داشته باشند.

وی ادامه داد: چرا به هم بخندیم بیایید با هم بخندیم و خنده حکیمانه داشته باشیم؛ آموزش و پرورش هم می تواند سایت خنده حکیمانه ایجاد کند و دانش آموزان وقتی می خواهند بخندند به آن سایت مراجعه کنند.

[ شنبه 15 تیر‌ماه سال 1392 ] [ 03:00 ب.ظ ] [ ali ]
آخر?ن مطالب