آقای رییس جمهور
به امید طلوع دیگر
مستند دوم دکتر جلیلی به نام "نقطه عطف":
مستند دوم سعید جلیلی با حضور پروفسور درخشان و استاد پناهیان / چگونگی دستگیری ریگی از زبان دکتر جلیلی + فیلم
مستند تلویزیونی دوم دکتر جلیلی ساخته نادر طالب زاده به نام “نقطه عطف” عصر یکشنبه از شبکه یک پخش شد که در این مستند گفتگوهایی با چهره های نام آشنایی علمی و فرهنگی چون پرفسور درخشان از اساتید و نظریه پردازان حوزه اقتصاد و همچنین حجت الاسلام علیرضا پناهیان در بیان ویژگی های شخصیتی و گفتمانی دکتر جلیلی صورت گرفته بود. همچنین در بخشی از این مستند برای اولین بار به بیان چگونگی عملیات دستگیری عبدالمالک ریگی از زبان خود دکتر جلیلی پرداخته می شود
به گزارش پایگاه 598،  مستند تلویزیونی دوم  دکتر جلیلی ساخته نادر طالب زاده به نام "نقطه عطف” عصر یکشنبه از شبکه یک پخش شد که در این مستند گفتگوهایی با چهره های نام آشنایی علمی و فرهنگی چون پرفسور درخشان از اساتید و نظریه پردازان حوزه اقتصاد، دکتر رضائیان پدر علم مدریت ایران و همچنین حجت الاسلام علیرضا پناهیان در بیان ویژگی های شخصیتی و گفتمانی دکتر جلیلی صورت گرفته بود.

همچنین در بخشی از این مستند برای اولین بار به بیان چگونگی عملیات دستگیری عبدالمالک ریگی از زبان خود دکتر جلیلی پرداخته می شود که دکتر جلیلی در خصوص نحوه دستگیری ریگی اظهار می دارد:شب بود که به منزل می‌آمدم و حدود ساعت‌های 10-11 شب بود. برادری زنگ زد و گفت که اینگونه است و هواپیمای آن فرد (ریگی) قرار است از (آسمان) ایران رد شود.

وی افزود: واقعا همه جوانب را بررسی کردم و بعد تصمیم گرفتم و به او گفتم که انجام دهید و او گفت پس شما این را ابلاغ کنید و من همان موقع به جناب آقای فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح زنگ زدم و به ایشان اسم را هم نگفتم و فقط گفتم یک هواپیمایی است که لطفا دستور دهید آن را بنشانند.

جلیلی ادامه داد: آقای فیروزآبادی هم از روی لطفی که به ما داشت اصلا سوال نکرد که موضوع چیست و چه کسی است و من هم فقط گفتم یک موضوعی است و این هواپیما را بنشانید.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: شب خوابیدم و صبح که نماز صبح را خواندم همان برادر با من تماس گرفت و گفت که انجام شد و با موفقیت گرفتیمش و این واقعا برای من مثل یک پیروزی بزرگ بود و خدا را شکر کردم و در اولین فرصت خدمت همان دوستانمان رفتم که واقعا سربازان گمنام امام زمان(عج) هستند و از آنها تشکر کردم.

وی در خصوص مسئولیتش دراین موضوع گفت: چون مسئولیت کار با ما (شورای عالی امنیت ملی) بود و دیدم که اگر بخواهم بیشتر معطل کنم زمان از دست می‌رود و نیم ساعت بیشتر وقت نداشتیم حتی به آقای رئیس‌جمهور هم اطلاع ندادم و صبح که با ایشان تماس گرفتم گفتم ضمنا این کار هم انجام شده که ایشان هم خوشحال شد.


[ دوشنبه 20 خرداد‌ماه سال 1392 ] [ 10:39 ق.ظ ] [ ali ]
آخر?ن مطالب